12 stycznia 2021

System monitoringu w Dzierżoniowie

Dzięki technologicznym innowacjom możliwe jest zainstalowanie całodobowej ochrony, którą jesteś w stanie kontrolować zdalnie ze swojego telefonu. Dzięki rejestrowaniu obrazu, możesz nadzorować pozostawiony obiekt i błyskawicznie reagować, kiedy pojawi się niebezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy chciałbyś podnieść standardy bezpieczeństwa we własnym domu, możesz zdecydować się na monitoring w Dzierżoniowie. Do rabunków dochodzi w każdym z miast, niezależnie od tego, jaką ma wielkość.  Zdecyduj się na zamontowanie kamer, jeżeli zależy Ci na tym, by uchronić swój dobytek i mieć pewność, że nikt nie przebywa w Twojej posiadłości, podczas gdy jesteś nieobecny. Możliwe, że często wyjeżdżasz na wakacje lub w delegacje. Możesz też po prostu chcieć kontrolować to, co się dzieje w domu, gdy jesteś w pracy. Jeśli masz swoją działalność w Dzierżoniowie, firmowy monitoringmoże okazać się niezbędny. Zwłaszcza, jeśli Twoi pracownicy korzystają z kosztownych narzędzi lub gdy prowadzisz sklep.

Zestaw monitoringu dla Ciebie

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany, czy zainstalować monitoring w swoim domu czy firmie, mamy na to sposób. W każdej chwili możesz porozmawiać z naszym doradcą, by rozwiał Twoje wątpliwości, poinformował o szczegółach oraz dopasował ofertę do Twoich oczekiwań. Konsultacja jest bezpłatna, a Ty upewnisz się w swoim wyborze. Korzystamy ze sprawdzonych produktów, które pozwalają na pełny nadzór obiektu, gdziekolwiek się znajdujesz. W tym celu wykorzystujesz aplikację na telefon, tablet lub inne urządzenie mobilne. Nasze zestawy monitoringowe zawierają kamery o dużym zasięgu transmisji, rejestratory umożliwiające nagrywanie obrazu oraz akcesoria potrzebne do skutecznego działania. Są to np. zasilacze, dyski przechowujące dane, złącza, przewody i naklejki informujące gości, że obiekt podlega systemowi monitoringu. Dzięki temu zapewnisz sobie i bliskim wysoki poziom bezpieczeństwa.

PRO-SOL. Smart home, system alarmowy, system monitoringu – Dzierżoniów

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko nowoczesne kamery i rejestratory. Proponujemy również systemy alarmowe, które są obsługiwane zdalnie. Jeśli natomiast jesteś miłośnikiem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, to z pewnością słyszałeś już o „inteligentnym domu”. Ta usługa polega na skonfigurowaniu urządzeń i systemów w Twoim miejscu zamieszkania, dzięki czemu będziesz mógł zdalnie kontrolować temperaturę, światło i zużycie energii w swoim domu lub mieszkaniu. Na nasze usługi zapewniamy nawet 5 lat gwarancji.