12 stycznia 2021

System monitoringu w Wałbrzychu

Czym wyróżnia się PRO-SOL? Jesteśmy dynamicznym zespołem, który świadczy usługi w zakresie montowania systemów alarmowych w Wałbrzychu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrzeby i wygórowane oczekiwania mają nasi Klienci. Dlatego w odpowiedzi na nie, oferujemy również kompleksową obsługę. Skonfigurujemy wszystkie urządzenia w Twoim domu, co sprawi, że będziesz zużywać zdecydowanie mniej energii. Zintegrujemy system alarmowy z grupą interwencyjną, dzięki czemu poczujesz się w pełni bezpiecznie.

Monitoring w Wałbrzychu – nasza oferta

Jeżeli planujesz montaż systemu alarmowego w Wałbrzychu, to mamy dla Ciebie korzystną propozycję.

W ramach naszej oferty proponujemy Ci systemy bezprzewodowe wysokiej jakości. System Micra służy do ochrony niewielkich domów. Stosujemy w nim bezprzewodowe czujki ruchu, dzięki którym budynek jest w pełni zabezpieczony. Montujemy również czujniki dymu i zalania, które zapewnią Ci bezpieczeństwo. System jest obsługiwany za pomocą pilotów bezprzewodowego manipulatora albo telefonu komórkowego.

Dwukierunkowy system sygnalizacji ABAX znajduje swoje zastosowanie, kiedy układanie okablowania jest niemożliwe. Instalowany jest w muzeach, kościołach oraz w mieszkaniach. Wyróżnia go dwukierunkowa transmisja danych, cyfrowa, szyfrowana łączność, zaawansowane zarządzanie energią oraz szeroka gama dostępnych urządzeń.

Centrale Integra umożliwiają zamontowanie tylko najwyższej klasy zabezpieczeń, jak i kontrolowanie dostępu oraz funkcji automatycznego sterowania. Z kolei systemy Versa zostały stworzone z myślą o instalacjach w mieszkaniach średniej wielkości oraz niewielkich domach i obiektach biurowo-handlowych.

Wysokiej jakości monitoring w Wałbrzychu

Zestaw monitoringu jest wykonany w technologii HD-CVI, dzięki temu możliwe jest uzyskanie obrazu HD w systemie analogowym. Do pozostałych korzyści wynikających z zastosowania technologi HD-CVI należą: wysoka rozdzielczość, łatwość instalacji oraz konfiguracji, brak opóźnień, a także dłuższy dystans transmisji sygnału. Znajdują się w nim: rejestrator, kamery, dysk, czujniki drgań, zasilacz, łączówka rozgałęźnik, szybkozłączki, wtyki, 100 m przewodu do kamer oraz naklejki monitoring.

Gwarantujemy sprzęt wysokiej jakości oraz służymy pomocą na każdym etapie instalacji urządzenia. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy doradzą Ci w doborze odpowiedniego systemu monitorującego. Zapraszamy do współpracy.